English Deutsch Chinese Italian
|

.
 
 
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
 
 
Английский
1 . Кривопалий Денис Валерійович
2 . Савченко Оксана Вікторівна
2 . Струц Єлєна Вікторівна
3 . Вереня Олександр Ігорович
3 . Сенчук Олександра Сергіївна
3 . Сахно Катерина Євгеніївна
Французский
1 . Лагутіна Валерія Володимирівна
2 . Клименко Анастасія Олександрівна
3 . Мінко Катерина Олегівна
Немецкий
1 . Багінський Михайло Олександрович
2 . Тихоненко Максим Андрійович
3 . Кравченко Віктор Петрович
Иврит
1 . Дудчин Богдан
2 . Петренко Михайло
3 . Кулик Ігор
Русский
1 . Зимовець Анастасія Юріївна
2 . Юрченко Антон Віталійович
3 . Крючкова Ольга Олександрівна
 

2010-





Підсумки конкурсу перекладачів серед старшокласників

«Чернігів Європейський - 2010»

(із наказу управління освіти Чернігівської міської ради від 06.09.2010р. №398)

Відповідно до наказу управління освіти Чернігівської міської ради від 06.09.2010р. №398 «Про проведення конкурсу перекладачів серед старшокласників «Чернігів Європейський» з 15 по 30 вересня 2010 року дистанційно через мережу Інтернет проведено VIIміський конкурс «Чернігів Європейський» для учнів 9-1 їх класів у номінаціях: «Англійська», «Німецька», «Французька» і «Російська» мови.

Учасниками конкурсу стали представники 23 навчальні заклади міста, що становить 66% від загальної кількості, а саме: СЗНЗ №1,2, колегіум №11, ЗСШФМП №12, ліцеїв №22 і №32, ЗНЗ №3, 4, 9, 17, 19, 20, 24, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, гімназія №31 - всього 260 учнів.

На жаль, не виявили зацікавленості в конкурсі старшокласники школи нового типу - ліцею інформаційних технологій №16.

Конкурсантам було запропоновано виконати письмовий переклад текстів публіцистичного характеру обсягом одна друкована сторінка формату А4 до 2000 друкованих знаків. Тексти містили певний набір специфічної лексики, яка вимагала від учнів уміння робити вибір щодо значення слів і виразів та мати достатній рівень володіння лінгвістичною компетенцією.

100% учасників повністю виконали завдання, хоча якість виконаної роботи щодо точності перекладу виявилась різною. У порівнянні з минулорічним конкурсом значно покращились навички української мови в плані стилістики. Однак, пунктуаційні помилки все ще мають місце. Проблематичним є переклад службових слів: прислівників та прийменників.

Дистанційна форма проведення конкурсу пройшла перевірку часом і технічних проблем в роботі з електронною поштою та отриманні інформації через Internet цього разу не виникало.

Отже, на основі поданих журі матеріалів,

НАКАЗУЮ :

1.     Визнати    переможцями    VII    конкурсу    перекладачів    «Чернігів Європейський» таких учнів:

•   у номінації «Англійська мова»:

Кривопалого Дениса Валерійовича, учня 11 -А класу ліцею №22 (І місце); Савченко Оксану Вікторівну, ученицю 10-В класу ЗНЗ №19 (IIмісце); Струц Єлєну Вікторівну, ученицю 11-А класу ЗНЗ №34 (IIмісце); Вереню Олександра Ігоровича, учня 10-Г класу СЗНЗ №1 з поглибленим вивченням іноземної мови (IIIмісце);

Сенчук Олександру Сергіївну, ученицю 10-Г класу ЗНЗ №3 (IIIмісце); Сахно Катерину Євгеніївну, ученицю 10-В класу гімназії №31 (IIIмісце);

•   у номінації «Німецька мова»:

Багінського Михайла Олександровича,  учня   11   класу Чернігівського

педагогічного ліцею (І місце);

Тихоненка   Максима   Андрійовича,  учня    8-В    класу   СЗНЗ   №2   з

поглибленим вивченням іноземної мови (IIмісце);

Кравченка Віктора Петровича, учня 10-Г класу СЗНЗ №1 з поглибленим

вивченням іноземної мови (IIIмісце);

•   у номінації «Французька мова»:

Лагутіну Валерію Володимирівну, ученицю   10 класу гімназії №31(1
місце);
Клименко Анастасію Олександрівну,ученицю 9-В класу СЗНЗ№1 з

поглибленим вивченням іноземної мови (IIмісце);

Мінко Катерину Олегівну, ученицю 9 класу СЗНЗ №1 з поглибленим
вивченням іноземної мови (IIIмісце);

•   у номінації «Російська мова»:

Зимовець Анастасію Юріївну, ученицю 9-Г класу гімназії №31 (І місце);

Юрченка Антона Віталійовича, учня 9-Б класу ЗНЗ №6 (IIмісце); Крючкову Ольгу Олександрівну, ученицю 10-Г класу колегіуму № 11 (III місце).

2.                        Нагородити переможців конкурсу дипломами управління освіти Чернігівської міської ради та обласного Центру перекладів.

3.                        Відзначити роботу вчителів, які підготували переможців.

4.                        Оголосити подяку директорам загальноосвітніх навчальних закладів, учні яких стали переможцями конкурсу: Геращенко Л.В, (СЗНЗ №1), Касаткіній Т.І. (СЗНЗ №2), Барбашу М.Г. (ЗНЗ №3), Юцевич Т.П. (ЗНЗ №6), Шелупець Л.Г. (ЗНЗ №19), Носачу О.Б. (ЗНЗ №34), Рубан С.В. (колегіум №11), Четирус Т.В, (ліцей №22), Карпенку В.М. (гімназія №31).

5.                        Контроль за виконанням даного наказу покласти на директора науково-методичного центру Куранду Н.Я.

                           Начальник управління освіти                           В.П.Купріяненко

Спеціальні призи отримали:

«Англійська мова»

-         за витонченість української мови - Степанець Ірина Олександрівна, 10-В клас, ЗНЗ №29;

-         за оригінальність викладу тексту - Маркова Марія Анатоліївна, 9 клас, ЗНЗ №17;

-         за досконалий переклад граматики іноземної мови - Радченко Дарина Вікторівна, 10-Б, ЗСШФМП №12;

-         заохочувальний приз - Дасюк Ірина Максимівна, 8-А, СЗНЗ №2;

«Німецька мова»

-   за точність передачі змісту оригіналу - Венжега Юлія Володимирівна,
9-Д, гімназія №31;

«Російська мова»

- заохочувальний приз - Качна Вікторія Ігорівна, 8-Г, гімназія №31.

Переможці в номінації «Іврит»:
Перше місце - Дудчин Богдан
Друге місцеПетренко Михайло
Третє місцеКулик Ігор
© 2006-2017
 
.  
:
8 (050) 385-65-26
 
 
| | | | |
| | |